Plecak miejski Magi-City 25 Coleman

Plecak miejski Magi-City 25 Coleman


Wielozadaniowe wykorzystanie i praktyczna powierzchnię na ekwipunek

Dostępne w sklepach:


Plecak Coleman o prostej strukturze i stonowanym wyglądzie. Projektowany i tworzony z myślą, aby mógł być używany w wielu okolicznościach. Wspaniale znajdzie zastosowanie jako szkolny plecak, miejski plecak a także na wycieczkach i podczas podróży. Dwie niezależne komory i funkcjonalne kieszenie bez problemu pomieszczą przydatne rzeczy.

Profilowane szelki z delikatnym wypełnieniem podszyte meshem a także pogrubione plecy zapewnią wygodę i lekkość w czasie noszenia. Pasek biodrowy a także piersiowy z możliwością regulacji wysokości poprawiają stabilizację, a mocne materiały i trwałe stworzenie zapewnią wytrzymałość i nie krótką żywotność. Rip-Stop to technika wzmacniania materiału przez dodanie w równych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Towar tego gatunku swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Bardzo Dobrze zapobiega rozdzieraniu się materiału.

Specyfikacja:


marka: Coleman
materiał: - 420D nylon HD Rip-Stop - 600D poliester
wymiary: 45 x 32 x 18 cm (wys. x szer. x gr.)
pojemność: 25 L
kieszenie: - komora główna - komora przednia - kieszeń przednia - odpinany worek w komorze głównej - organizer z kieszeni przedniej - organizer w komorze przedniej
waga: 590 g

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.