Plecak miejski Walk-Holic 15 Coleman

Plecak miejski Walk-Holic 15 Coleman


Plecak Coleman o prostej i lekkiej strukturze, który projektowano i tworzono z myślą, aby mógł być używany w wielu okolicznościach. Bardzo Dobrze znajdzie zastosowanie jako szkolny plecak, miejski plecak jak również na wycieczkach i podczas podróży.

Dostępne w sklepach:


Przestronna komora i funkcjonalne kieszenie bez problemu pomieszczą konieczne rzeczy. Oprócz Tego przednia elastyczna linka pozwala przymocować np. kurtkę przeciwdeszczową od strony zewnętrznej, bez potrzeby wypełniania komory.

Profilowane szelki z delikatnym wypełnieniem podszyte meshem jak również pogrubione plecy gwarantują wygodę i lekkość w czasie noszenia. Pasek piersiowy z możliwością regulacji wysokości poprawia stabilizację, a mocne materiały i trwałe stworzenie gwarantują wytrzymałość i nie krótką żywotność. Rip-Stop to technika wzmacniania materiału przez dodanie w równych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Towar tego gatunku swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Należycie zapobiega rozdzieraniu się materiału.

Specyfikacja:


marka: Coleman
materiał: - 420D nylon HD Rip-Stop - 600D poliester
wymiary: 41 x 29 x 15 cm (wys. x szer. x gr.)
pojemność: 15 L
kieszenie: - komora - kieszeń przednia - kieszenie boczne - kieszeń A4 w komorze - organizer z kieszeni przedniej
waga: 350 g

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.