Plecak sportowy 3S Performance BP 27 Adidas

Plecak sportowy 3S Performance BP 27 Adidas


Plecak uniwersalny Adidas, który fantastycznie znajdzie zastosowanie w różnorodnych okolicznościach - jako szkolny plecak, miejski plecak i do innych zastosowań.

Dostępne w sklepach:


Dwie niezależne komory i bogaty komplet funkcjonalnych kieszeni oferują obszerną przestrzeń bagażową. Powodują, że plecak bez problemu zmieści rzeczy przydatne do szkoły, na wyprawę albo bez wątpliwości każdego dnia. Główna komora jest zaopatrzona w specjalną przegrodę która pozwala swobodnie i bardzo prosto przenosić komputer. Paski kompresyjne pozwolą przytroczyć pozostałe rzeczy od strony zewnętrznej, bez potrzeby wypełniania plecaka.

Pogrubiona ściana tylna a także szelki ergonomiczne z delikatnym wypełnieniem i podszyciem meshowym zapewnią wygodę i lekkość noszenia. Plecak w sposób naturalny układa się na plecach będąc maksymalnie komfortowy i przyjazny dla ramion a także barków bez zależności od stopnia wypełnienia.Surowiec główny o fakturze plastra miodu z wplecioną wzmacniającą siatką gwarantuje wysoki poziom wytrzymałości mechanicznej. Spód jest pokryty laminatem, będącym nie tylko barierą nie do przemoknięcia, ale również jest prosty do utrzymania w czystości i wytrzymały na przetarcia.

Specyfikacja:


materiał: 100% poliester
wymiary: 46 x 33 x 18 cm (wys. x szer. x gł.)
pojemność: 27 L
kieszenie: - komora główna - komora przednia - kieszeń przednia - kieszenie boczne z siatki - dyskretna kieszeń boczna - kieszeń na laptop/A4 w komorze głównej - organizer w kieszeni przedniej
profilowane szelki: tak
waga: 510 g
marka: Adidas

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.