Plecak sportowy BP Power II 20 Adidas

Plecak sportowy BP Power II 20 Adidas


Wszechstronny dwukomorowy sportowy plecak Adidas. Wyśmienicie znajdzie zastosowanie jako szkolny plecak, plecak do użytku miejskiego i do innego zastosowania.

Dostępne w sklepach:


Funkcjonalny system kieszeni

Przestronna komora z przegrodą na laptop i głęboka przednia kieszeń z organizerem jak również boczne z siatki oferują razem wiele praktycznej powierzchni bagażowej do zagospodarowania.

Lekkość i wygoda noszenia

Dzięki profilowanym szelkom z delikatnym wypełnieniem i pogrubionym plecom plecak gwarantuje wygodę i zostaje przyjazny dla ramion, barków i kręgosłupa. Boczne paski kompresyjne pozwolą pomniejszyć objętość plecaka gdy nie jest całkowicie wypełniony lub przytroczyć włożoną do kieszeni bocznej np. butelkę 1,5L z wodą.

Wytrzymałość i długa żywotność

Staranne wykończenia i wykorzystanie trwałego materiału wraz z mocnymi szwami zagwarantują odporność mechaniczną, a wewnętrzny laminat ochronienie przed przemakaniem. Rip-Stop to technika wzmacniania materiału przez dodanie w równych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Surowiec tego gatunku swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Należycie zapobiega rozdzieraniu się materiału.

Specyfikacja:


marka: Adidas
materiał: 100% poliester z Rip-Stop (mat. wewnętrzny
wymiary: 43 x 31 x 15 cm
pojemność: 20 L
kieszenie: - komora - głęboka kieszeń przednia - kieszenie boczne z siatki - kieszeń A4/na laptop w komorze - organizer w kieszeni przedniej
waga: 400 g

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.