Plecak trekingowy Kompressor Verve 26 Marmot

Plecak trekingowy Kompressor Verve 26 Marmot


Zaawansowany plecak Marmot, który bez problemu spełni wymagania wymagających pasjonatów gór. Niewielkiej wagi, anatomicznie ukształtowany i pakowny. Jak każda propozycja Marmot, plecak Kompressor Verve to własność, maksymalną wygodę i funkcjonalność a także rewelacyjna solidność.

Dostępne w sklepach:


Duża powierzchnia do zagospodarowaniaTrzy suwaki i kształt ?D zamka umożliwiają dostęp do komory podstawowej plecaka. Funkcjonalne kieszenie dodatkowe pozwolą bardzo prosto rozmieścić przydatne artykuły i mieć je w swobodnie i prędko dostępnym miejscu. Uchwyty zewnętrzne na akcesoria pozwolą stabilnie przymocować np. czekan albo kije. Pasy do kompresji pozwalają na pomniejszyć objętość plecaka gdy nie jest całkowicie wypełniony.Wygodę i dopasowanieAnatomicznie ukształtowane plecy z miękkimi panelami i siatką dystansową wraz z profilowanymi i znakomicie wentylowanymi szelkami a także pasem biodrowym i piersiowym pozwalają na dokładne dopasowanie plecaka do własnych potrzeb. Ciężar ładunku rozłożony jest równomiernie, plecak bez wyjątku za każdym razem zostaje trwały kiedy pokonujesz trudne szlaki wymagające intensywnego ruchu. Rip-Stop to technika wzmacniania materiału przez dodanie w takich samych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Surowiec tego gatunku swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Bardzo Dobrze zapobiega rozdzieraniu się materiału. Zamki YKK to tekstylne zamknięcia bardzo bardzo dobrej klasy. Cechują się twórczymi rozwiązaniami i perfekcją wykonania. Są odporne na rozerwania, obciążenia i korozje. Historia marki Marmot sięga zaczątku lat 70-tych XX w., od kiedy to datuje się istnienie klubu o tej nazwie. Już w niedługim czasie nazwa klubu została nazwą marki a także synonimem produktów o najlepszej jakości. Zaczęło się od puchu ? kamizelki, kurtki, spiworów. Wdrażanie bardzo dobrej klasy produktów zaowocowało poszukiwaniem nowych technologii, co doprowadziło nader szybko do pracy z firmą W.L. Gore and Assoc., Inc. Od tego momentu marka została marką rozpoznawaną w każdym zakątku świata ? aktualnie Marmot posiada swoje przedstawicielstwa w 6 krajach, natomiast dystrybuowana jest już w kolejnych 21. Ale podstawowe zamierzenia marki nie zmieniły się ? wciąż chodzi o tworzenie najlepszej jakości profesjonalnych produktów.

Specyfikacja:


marka: Marmot
materiał: - 70d STS Nylon - 100d Robic 100% Nylon RipStop
wymiary: 53 x 29 x 18 cm (wys. x szer. x gr.)
pojemność: 26 L
waga: 770 g
kieszenie: - komora główna otwierana podwójnym zamkiem w kształcie D - kieszeń na pokrywie zamykana zamkiem - głęboka kieszeń przednia - kieszenie boczne z siatki
profilowane szelki: tak
elementy odblaskowe: tak
zamki YKK : tak

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.