Plecak trekkingowy Geranger 30 Fjord Nansen

Plecak trekkingowy Geranger 30 Fjord Nansen


Trekkingowy plecak o bardzo uniwersalnym wykorzystaniu. Geranger 30 Fjord Nansen idealnie znajdzie zastosowanie w czasie turystycznych wycieczek a także w codziennym, intensywnym używaniu. Mocna budowa, wysokiej klasy klamry Duraflex Nulite Buckle a także zamki YKK gwarantują niezawodność i wytrzymałość.

Dostępne w sklepach:


Komorę centralną wspiera system funkcjonalnych kieszeni, za pomocą których dostęp do transportowanych rzeczy jest bardzo komfortowy. Plecak Geranger jest doskonale przystosowany do używania bukłaka. Dla lepszej ochrony przed wilgocią wykorzystano kryte zamki zewnętrzne. W skrajnych warunkach atmosferycznych plecak osłoni przeciwdeszczowy pokrowiec, przechowywany w kieszeni na dnie.

Plecak Geranger Fjord Nansen ma usztywnioną tylną ściankę z dużymi panelami pokrytymi siateczką. W zestawieniu z szelkami wyprofilowanymi zapewnia to wspaniałe dopasowanie, równomierne rozłożenie ciężaru ładunku a także stabilną pozycję plecaka.

Duraflex to klamry stworzone wspaniałej klasy komponentów, zrobione z nylonu. Pozwolą na szybką manipulację szelkami i akcesoriami nawet w ciężkich warunkach klimatycznych.

Zamki YKK to tekstylne zamknięcia najlepszej jakości. Cechują się pomysłowymi rozwiązaniami a także perfekcją wykonania. Są mocne na rozerwania, obciążenia i korozje. YKK to emblemat efektywności działania i dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

RipStop - technika wzmacniania materiału przez dodanie w równych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Towar tego gatunku swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Należycie zapobiega rozdzieraniu się materiału.

Specyfikacja:


materiał: 100% poliester Honey RipStop
wymiary: 52 x 29/26 x 16 cm (wys. x szer. x gł.)
pojemność: 30 L
waga: 760 g
kieszenie: - komora główna - kieszeń frontowa - kieszonka podwieszana - 2 siatkowe kieszenie boczne - kieszeń na dnie z pokrowcem przeciwdeszczowym - kieszeń camelbag na bukłak - kieszonka w kieszeni frontowej
wyjście H2O: tak
profilowane szelki: tak
boczne paski kompresyjne: tak
zamki YKK : tak
elementy odblaskowe: tak
marka: Fjord Nansen

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.