Plecak turystyczny Aircontact 55 + 10 Deuter

Plecak turystyczny Aircontact 55 + 10 Deuter


Z plecakiem Aircontact 55 + 10 Deuter podróżowanie a także wędrówki z pełnym bagażem zyskają innowacyjną jakość. Plecak jest mający dużą pojemność, a zwłaszcza posiada przemyślanymi rozwiązaniami, za pomocą których jest maksymalnie funkcjonalny i praktyczny.

Dostępne w sklepach:


Plecak Aircontact Deuter doskonale dostosowywuje się do Twojej sylwetki. Regulacja zestawienia nośnego systemu zapewnia pełną trwałość w czasie noszenia ciężkiego ładunku, co jest wyjątkowo istotne kiedy trzeba transportować ciężki ekwipunek na obszerne odległości.
 Dzięki dzielonej komorze podstawowej a także funkcjonalnie rozmieszczonym kieszeniom spakowany ekwipunek jest swobodnie dostępny. Uniwersalny dostęp do komory z góry, z dołu i przez panel na frontowej ściance pozwala dobrze dotrzeć do potrzebnej rzeczy, bez potrzeby rozpakowywania całego plecaka.

Plecak Aircontact 55 10 Deuter pozostał przystosowany do intensywnego wykorzystywania w zmiennych warunkach. Wytrzymałość i odporność zapewnia wykorzystanie mocnych materiałów, wykorzystanie niesamowitych klamer i zamków YKK a także dokładne stworzenie każdego elementu. Aircontact System - system opracowany specjalnie dla lekkiej serii ekwipunku ACT Lite. Wypełnienie stanowi pianka Aircontact wykorzystywana prawie wszystkie ekwipunku Deuter. Pianka zawiera otwarte komory - przy nacisku ciała na piankę, wilgoć i ciepłe powietrze zostają odpompowane od strony zewnętrznej systemu. Taka budowa nośnego systemu daje fenomenalny wygodę w czasie noszenia plecaka, przy jednoczesnej stabilizacji ładunku na plecach. Właściwości Systemu Aircontact pozostały potwierdzone testami, które dowiodły, że plecaki z wykorzystaniem tej pianki redukują potliwość o mniej więcej 15 procent.

1. Punkt styku ścianki tylnej z plecami posiadacza stworzony z pianki odprowadzającej ciepłe powietrze wytwarzane przez ciało.
2. Aluminiowe szyny ułożone w kształcie litery X, wzmocnione poprzecznym profilem. Ułożenie szyn uwzględnia budowę anatomiczną, dlatego tylna ścianka wspaniale dostosowywuje się do pleców, stabilizuje ciężki plecak i większość obciążenia przenosi na biodrowy pas. [W modelu Aicontact 35 10 aluminiowe szyny zastąpiono rozwiązaniem w formie specjalnej płyty wzmacniającej]
3. Vari-Quick - prosta i funkcjonalna regulacja wysokości położenia szelek.
4. Specjalne wygięcie pozwalające bezproblemowe poruszanie głową i likwidujące ewentualny ucisk po nałożeniu plecaka.
5. Dodatkowe troki do regulowania położenia szelek pozwalające posiadające dobrą stabilizacje dopasowanie plecaka.
6. Anatomicznie uformowane pasy nośne pokryte z zewnątrz tkaniną 3D-AirMesh.
7. Szeroki i bardzo trwały biodrowy pas z dodatkową regulacją po bokach.
8. System Vari-Flex

Vari Flex System - wyjście w znaczący sposób podnoszące wygodę marszu z ogromnym ciężarem. Biodrowy pas zawieszony na dwóch alu-szynach pracuje w zgodzie z balansem bioder, a jego wahadłowa budowa usuwa w tym samym czasie balans ciężaru na plecach. W rezultacie ciężar nieruchomo spoczywa na plecach, w czasie gdy biodrowy pas, zachowując plecak, pracuje elastycznie z każdym krokiem. Taka zależność posiada niebywałe znaczenie w czasie marszu na szlaku, gdzie potrzebna jest precyzja każdego kroku, lecz też w tym okresie gdy marsz trwa mnóstwo godzin, a oszczędność sił pozwala osiągnąć wymarzony cel.

Zamki YKK to tekstylne zamknięcia bardzo bardzo dobrej jakości. Cechują się twórczymi rozwiązaniami i perfekcją wykonania. Są mocne na rozerwania, obciążenia i korozje. YKK to emblemat efektywności działania i dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

Specyfikacja:


materiał: Deuter Duratex/330D Micro Rip Pro 6.6
wymiary: 82 x 36 x 28 cm (wys. x szer. x gł.)
wymiary ścianki tylnej: 66 x 28 cm
waga: 2600 g
pojemność: 55 + 10 L
kieszenie: - 2 kieszenie boczne - kieszeń na klapie zamykającej - obszerna kieszeń dolna - kieszonka na pasie biodrowym - kieszeń na dnie z pokrowcem przeciwdeszczowym - kieszeń camelbag - kieszeń pod klapą zamykającą
wysokość komina: 22 cm
boczne paski kompresyjne: tak
profilowane szelki: tak
uchwyt na kije trekkingowe: tak
zamki YKK : tak
wyjście H2O: tak
klamry YKK: tak
marka: Deuter

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.