Plecak turystyczny Himil 70+10L Fjord Nansen

Plecak turystyczny Himil 70+10L Fjord Nansen


Mający dużą pojemność turystyczny plecak Himil Fjord Nansen o klasycznej budowli ułatwiającej podróżowanie, wyjątkowo gdy przez dłuższy czas trzeba dźwigać nasz ekwipunek na ramionach. Głęboka główna komora dzielona przegrodą materiałową, funkcjonalne kieszenie na akcesoria a także mocujące pętle i troki umożliwią najwygodniejsze pakowanie ogromnej ilosci ekwipunku.

Dostępne w sklepach:


Plecak Himil Fjord Nansen zaopatrzony jest w nośny system Backbone Pillow opierający się na stelażu zewnętrznym, wbudowanym na stałe w tylną ściankę. Miękkie poduszki na tylnej ściance i rozbudowany pas biodrowy zapewniają odpowiednie rozłożenie obciążenia, z przesunięciem go na biodra.

Himil Fjord Nansen to plecak o solidnej budowie, stworzony z wytrzymałych mechanicznie materiałów. Wykorzystanie profesjonalnych taśm TXT, klamer Duraflex i zamków YKK stanowi gwarancję niezawodności w intensywnym używaniu. Himil fantastycznie znajdzie zastosowanie w górskiej turystyce a także jako transportowy plecak w czasie podróżowania. Duraflex to klamry zrobione rewelacyjnej klasy komponentów, zrobione z nylonu. Pozwolą na szybką manipulację szelkami i akcesoriami nawet w ciężkich warunkach klimatycznych. Zamki YKK to tekstylne zamknięcia najlepszej jakości. Cechują się pomysłowymi rozwiązaniami a także perfekcją wykonania. Są odporne na rozerwania, obciążenia i korozje. YKK to emblemat efektywności działania i dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

Specyfikacja:


materiał: Oxford Poliester, Honey RipStop Poliester
wymiary: 84 x 30 x 22 cm (wys. x szer. x gł.)
pojemność: 70 + 10 L
waga: 2160 g
wysokość komina: 20 cm
kieszenie: - komora główna - kieszeń dolna - 2 kieszenie boczne - kieszeń w klapie zamykającej - kieszeń na pasie biodrowym - kieszeń camelbag - kieszeń pod klapą zamykającą
systemy: System nośny Backbone Pillow
pętla do troczenia: tak
uchwyt na kije trekkingowe: tak
taśmy TXP: tak
zamki YKK : tak
mocowanie liny: tak
boczne paski kompresyjne: tak
wymiary ścianki tylnej: 64 x 30 cm
marka: Fjord Nansen

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.