Plecak wielofunkcyjny Hayden Creek 40 Coleman

Plecak wielofunkcyjny Hayden Creek 40 Coleman


Wielozadaniowy plecak Coleman. Świetnie znajdzie zastosowanie w użytku codziennym, podczas podróży, na wycieczkach albo jako plecak do szkoły.

Dostępne w sklepach:


Przestronna komora i głęboka przednia kieszeń jak również system praktycznych dodatkowych kieszeni oferują sporo miejsca miejsca na ekwipunek. Komora zawiera przegrodę przystosowaną do bezpiecznego schowania laptopa, a przednia kieszeń rozbudowany organizer. Górna fantastycznie zdają egzamin do przenoszenia drobiazgów, a elastyczna linka jak również paski dolne jak również boczne kompresyjne pozwolą przymocować pozostałe rzeczy od strony zewnętrznej, bez potrzeby wypełniania plecaka.

Wygodę, dopasowanie i wytrzymałość

Pogrubione i usztywnione plecy jak również profilowane szelki mają miękkie wypełnienie jak również meshowe podszycie. Pozwolą zachować wysoki poziom wygody i wentylacji podczas wędrówek. Pasek piersiowy i biodrowy umożliwiają dopasowanie i poprawiają trwałość. Mocne materiały i trwałe stworzenie zagwarantują wytrzymałość i nie krótką żywotność. Budowa włókien i wyjątkowa metoda tkania materiału Cordura? zagwarantują najlepszą odporność na zużycie w rezultacie tarcia i ścierania. Dzięki wykorzystaniu do wytwarzania materiałów jej włókien, powstają produkty, które scalają razem szczególną solidność z dobrym wyglądem, lekkością i miękkością. Rip-Stop to technika wzmacniania materiału przez dodanie w takich samych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Surowiec tego gatunku swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Bardzo Dobrze zapobiega rozdzieraniu się materiału.

Coleman sprawia, że jako człowiek wrócisz na łono natury! Nocą oddzieli Cię od deszczu wiatru wyłącznie ścianką namiotu. Gdy nadejdzie chłodny poranek, przeciągniesz się w ciepłym śpiworze. Postawisz na kuchence wodę i przywitasz słońce kubkiem górskiej herbaty w ręce. Będziesz radować się swoją samodzielnością w dzikiej przyrodzie, a potem spakujesz swój sprzęt i ruszysz dalej w trasę. Potrzebowałbyś czegoś więcej?Gdybyś jednakże nocą przemókł, zmarzł i się nie wyspał, a rano napił się co najwyżej zimnej wody, jestem pewien że myślałbyś tylko o jak najszybszym powrocie do domu. Po takiej nauce może powinieneś myśleć o sprawdzonym sprzęcie Coleman?

Specyfikacja:


marka: Coleman
materiał: - 70D poliester Rip-Stop - Cordura?
wymiary: 56 x 30 x 23 cm (wys. x szer. x gr.)
pojemność: 40 L
kieszenie: - komora - głęboka kieszeń przednia - kieszenie boczne - kieszeń górna - kieszeń na laptop/A4 w komorze - organizer w kieszeni przedniej
waga: 840 g

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.