Plecak wielofunkcyjny Marton 28 Hi-Tec

Plecak wielofunkcyjny Marton 28 Hi-Tec


Scala w sobie ergonomię, lekkość i równocześnie pakowność oraz elementy plecaka przeznaczonego w góry i miejskiego. Nie Jest Ważne czy przez szlak, czy po chodniku - Marton Hi-Tec jest towarzyszemktorego niezastąpisz niezależnie od tego, jaką drogę wybierasz i dokąd idziesz.

Dostępne w sklepach:


Obszerna komora z podwieszaną kieszenią w środku na portfel lub sprzęt audio stanowi centralną bagażową przestrzeń plecaka. Wspomagają ją kieszenie boczne i dwie kieszenie przednie - jedna zamykana zamkiem z organizerem wewnątrz oraz druga otwarta z trzema paskami na klamry.

Anatomiczne szelki z delikatnym wypełnieniem oraz plecy z dwoma panelami wentylacyjnymi sprzyjają komfortowi i zapewniają utrzymanie przepływu świeżego powietrza bez zależności od stopnia wypełnienia plecaka.

Dzięki uchwytom zewnętrznym plecak umożliwia nosić akcesoria takie jak kije do chodzenia czy pozostałe bez konieczności zajmowania miejsca w środku. Kompresyjne pasy pozwolą pomniejszenie objętości plecaka gdy nie jest w całości wypełniony.

Rip-Stop to technika wzmacniania materiału przez dodanie w takich samych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Materiał tego typu swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Skutecznie zapobiega rozdzieraniu się materiału.

Specyfikacja:


marka: Hi-Tec
materiał: 100% poliester z Rip-Stop
wymiary: 45 x 28 x 16 cm
pojemność: 28 L
waga: 490 g
kieszenie: - komora - przednia otwarta kieszeń - kieszeń przednia zamykana zamkiem - kieszenie boczne z siatki - kieszeń na panelu biodrowym - podwieszana kieszeń w komorze - organizer w kieszeni przedniej
profilowane szelki: tak

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.