Plecak wielofunkcyjny Romsdal 30 C4L15.PCU004 4F

Plecak wielofunkcyjny Romsdal 30 C4L15.PCU004 4F


Wielozadaniowy plecak 4F, jakiego obszerne zastosowanie umożliwia wygodne używanie każdego dnia, podczas podróży, na wycieczkach albo jako szkolny plecak.

Dostępne w sklepach:


Obszerna komora jest podstawową przestrzenią bagażową. Zawiera wewnętrzną przegrodę która pozwala swobodnie i bardzo prosto transportować komputer a także organizer. Plecak oprócz tego zaopatrzony jest w kieszeń przednią otwieraną pionowym zamkiem a także boczne zrobione z siatki.

Wygodę, dopasowanie i wytrzymałość

Dzięki profilowanym szelkom z delikatnym wypełnieniem i pogrubionym plecom plecak gwarantuje wygodę i zostaje przyjazny dla ramion, barków i kręgosłupa. Boczne paski kompresyjne pozwolą pomniejszyć objętość plecaka gdy nie jest całkowicie wypełniony lub przytroczyć włożoną do kieszeni bocznej np. butelkę 1,5L z wodą. Mocne materiały i bardzo trwałe wykonanie gwarantują wytrzymałość i nie krótką żywotność. Duralon to surowiec, który spełni wymagania również wymagających użytkowników. Do jego wytworzenia wykorzystywane są włókna poliestrowe o gęstości 600D. Ich fantastyczna własność wraz z unikalnymi właściwościami splotu zapeniają idealną odporność mechaniczną a także gwarantują najlepszą ochronę na wszelkie warunki atmosferyczne. Zabezpieczenie przed przemakaniem materiału gwarantuje wyjątkowa warstwa izolująca.

4F to polska marka produkująca najlepszej klasy odzież i akcesoria sportowe. To zespół ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie sportu. Kolekcje 4F powstają w oparciu o aktualne trendy mody a także opinie i wskazówki sportowców rozmaitych dziedzin, z którymi marka regularnie współpracuje. Zespół dba, aby mieć doskonałe złączenie nowych technologii i modnego designu. Produkty 4F rewelacyjnie wpisują się zarówno w potrzeby klientów, a także zawodowych sportowców sięgających po medale. Ogromna własność produktów za przystępną cenę a także stale poszerzany asortyment to atrybuty, za pomocą których 4F konkuruje jakością i wzornictwem ze światowymi gigantami. Funkcjonuje bez problemu na rynku polskim i zagranicznym.

Specyfikacja:


marka: 4F
materiał: Duralon 600D
wymiary: 50 x 35 x 16 cm (wys. x szer. x gr.)
pojemność: 30 L
kieszenie: - komora - kieszeń przednia - kieszenie boczne - kieszeń na laptop/A4 w komorze - organizer w komorze
waga: 510 g

Komentarze

Turbo
Turbo

2015-11-08 14:57:41

Całkiem fajny plecak  wielofunkcyjny, można go gdzieś kupić w stacjonarnym sklepie?


Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.