Plecak wspinaczkowy Futura 28 Deuter

Plecak wspinaczkowy Futura 28 Deuter


Futura 28 Deuter to uniwersalny plecak, z jakim zdobędziesz wymagający górski szlak, pojeździsz na rowerze i zwiedzisz miasto. Dzięki nowoczesnemu programowi nośnemu plecak za każdym razem zostaje trwały, bardzo dobrze dopasowany do Twojej sylwetki.

Dostępne w sklepach:


Dużą korzyścią plecaka jest funkcjonalnie stworzona powierzchnię ładunkowa. Główna komora dzielona jest przegrodą materiałową, co jest niezbyt często spotykane w plecakach o tej pojemności. W efekcie ekwipunek można pakować zależy od tego, gdzie będzie wykorzystywany plecak: w górach, na rowerze, czy w mieście. Plecak Futura 22 Deuter pozostał przystosowany do rewelacyjnego używania systemu Hydro.

Plecak odróżnia wyróżniająca się dla Deutera precyzja wykonania każdego detalu. Odporne materiały zapeniają odporność na duże używanie, Futura 22 korzysta z niesamowitych klamer i zamków YKK.

Aircomfort Futura System - system wybudowany z siatki dzielącej plecy od plecaka. Stelaż - stworzony z elastycznej stali stanowi serce plecaka. Siatka która jest rozpięta na stelażu zapewnia niesamowicie efektywną wymianę powietrza między plecami a plecakiem w trzech kierunkach. Renomowany Instytut w Hochenstein potwierdził, iż wykorzystanie oryginalnego systemu z siatką marki Deuter, redukuje potliwość o 25 procent. Badania dowiodły też, iż System Aircomfort pozwala w czasie wysiłku obniżyć temperaturę ciała o mniej więcej 3 stopnie Celsjusza. Ta zależność posiada istotny wpływ na obniżenie tętna a tym samym na odciążenie układu krążenia i zachowanie większych rezerw energii.Dzięki głęboko osadzonym pasom nośnym i zastosowanym trokom stabilizującym (w części górnej pasów nośnych), plecak można w stosowny sposób wypozycjonować i dostosować do długości pleców. Miękkie poduszki u dołu systemu, ulepszają dopasowanie plecaka, odciążają ramiona i zwiększają wygodę w czasie marszu. W większych modelach z wykorzystaniem Systemu Aircomfort, nadano nowy kształt tej sekcji systemu która zawiera dół pleców przez dodatkowe wypełnienie jej pianką 3D-AirMesh, co powoduje że plecak lepiej przylega a biodra przy zapiętym pasie jeszcze lepiej odbierają ciężar z ramion.

1. Anatomicznie wyprofilowane szelki z warstwą perforowanej pianki a także siateczki 3D Air-Mesh zagwarantują efektywną wentylację.
2. Twin-frame: dwuskładnikowa elastyczne rama zaperwniająca lekkość i kształt ergonomiczny całej struktury a także pozwalająca 3-kierunkową cerkulację powietrza. Zadaniem ramy jest też stabilizowanie plecaka a także równomierne przenoszenie ciężaru na biodrowy pas.
3. Paski stabilizujące pozwalające wypozycjonowanie i ustabilizowanie plecaka, zależy od obciążenia.
4. Anatomicznie wyprofilowany biodrowy pas wykończony przestrzenną pianką Wide-AirMesh.

Specyfikacja:


materiał: Deuter Super-Polytex/ Macro Lite 210
wymiary: 54 x 32 x 23 cm (wys. x szer. x gł.)
wymiary ścianki tylnej: 50 x 32 cm
waga: 1180 g
pojemność: 28 L
kieszenie: - komora główna - kieszeń frontowa - obszerna kieszeń dolna - 2 elastyczne kieszenie boczne - kieszeń na dnie z pokrowcem - kieszeń camelbag
boczne paski kompresyjne: tak
uchwyt na kije trekkingowe: tak
zamki YKK : tak
klamry YKK: tak
pokrowiec przeciwdeszczowy : tak
system nośny: Deuter Aircomfort FlexLite System
wyjście H2O: tak
marka: Deuter

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.