Plecak wspinaczkowy Guide 35+ Deuter

Plecak wspinaczkowy Guide 35+ Deuter


Trwały plecak wspinaczkowy i trekkingowy, który dzięki wąskiemu profilowi wyśmienicie spełnia swoje zadanie w ciężkich warunkach terenowych. Guide 35+ Deuter równie porządnie posłuży Ci w skałach a także na turystycznym szlaku. Pojemność plecaka jest wystarczająca, Żeby wziąć wnętrze na 4-5 dni wędrówki. Niewielka waga powoduje, że Guide wyśmienicie spełnia swoje zadanie też w czasie krótszych wycieczek.

Dostępne w sklepach:


Nowatorskie rozwiązania w budowie nośnego systemu powodują, że o plecaku w czasie wędrówki przypominasz sobie w chwili, gdy potrzebujesz coś z niego wyciągnąć. Gruboziarnisty zamek boczny daje swobodny dostęp do komory podstawowej i całego ekwipunku.

Plecak Guide 35 Deuter dostosowany jest do używania systemu Hydro. Kieszeń gatunku camelbag zmieści bukłak o pojemność aż 3L, dlatego jesteś należycie stworzona na cały dzień intensywnego marszu.

Odporne materiały najlepszej jakości a także perfekcyjne stworzenie każdego detalu to znak rozpoznawczy Deutera. Plecak będzie służył w najcięższych warunkach dając niezawodne wsparcie w transportowaniu niezbędnego wyposażenia, bez jakiego trudno sobie wyobrazić bezpieczne i przyjemne wędrowanie. Alpine Back System - przy projektowaniu najfajniejszych rozwiązań dla ekwipunku marka Deuter za każdym razem współpracuje z doświadczonymi alpinistami, zawodowymi ratownikami, instruktorami narciarstwa, przewodnikami górskimi, jakich cenne uwagi posiadały nieprzeciętnie istotne znaczenie przy dopracowywaniu kolejnych modeli z serii Alpine. Jako niezależni specjaliści techniczni, dysponują oni doświadczeniem i wiedzą zdobytą w czasie codziennej pracy.

1. Dwa rzędy poduszek, pokrytych oddychająca tkaniną 3D-AirMesh, wyprofilowanych do kształtu pleców z centralnym kanałem wentylacyjnym. Ułożenie poduszek gwarantuje wysoką wygodę noszenia nawet dużych ciężarów a także dokładne i posiadające dobrą stabilizacje trzymanie systemu ciągle.2. Dodatkowe usztywnienie systemu - dzięki sztywnej, wyjmowanej, karimacie.3. Troki stabilizujące dla lepszego dopasowania plecaka.4. Anatomiczne pasy nośne pokryte tkaniną 3D-AirMesh.5. Aluminiowe szyny, wyprofilowane do kształtu pleców, ułożone w kształcie litery X, czyni sztywniejszą system nie ograniczając jego elastyczności. Dla zmniejszenia wagi plecaka można je zdemontować.(Tylko partia Guide).6. Wahadłowy Vari-Flex anatomicznie uformowany biodrowy pas z bilaminowanej pianki, poprawiającej wygodę noszenia plecaka. Pokryty oddychającą tkaniną 3D-AirMesh. Tylko w serii ekwipunku Guide istnieje alternatywa zdemontowania pasa biodrowego ( zostawiając tylko trok wprowadzony w środku pasa).

Vari Flex System - wyjście w znaczący sposób podnoszące wygodę marszu z szerokim ciężarem. Biodrowy pas zawieszony na dwóch alu-szynach pracuje w zgodzie z balansem bioder, a jego wahadłowa struktura usuwa równocześnie balans ciężaru na plecach. W rezultacie ciężar nieruchomo spoczywa na plecach, w czasie gdy biodrowy pas, zachowując plecak, pracuje elastycznie z każdym krokiem. Taka zależność posiada niebywałe znaczenie w czasie marszu na szlaku, gdzie potrzebna jest precyzja każdego kroku, jednak też na ten czas gdy marsz trwa dużo godzin, a oszczędność sił pozwala osiągnąć wymarzony cel.

Zamki YKK to tekstylne zamknięcia bardzo bardzo dobrej klasy. Cechują się twórczymi rozwiązaniami i perfekcją wykonania. Są mocne na rozerwania, obciążenia i korozje. YKK to emblemat efektywności działania i dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

Specyfikacja:


materiał: 330 MicroRip Pro 6.6./Deuter Duratex
wymiary: 72 x 32 x 22 cm (wys. x szer. x gł.)
wymiary ścianki tylnej: 55 x 30 cm
waga: 1650 g
pojemność: 35 + 8 L
wysokość komina: - kieszeń w klapie zamykającej - kieszeń camelbag - kieszeń pod klapą zamykającą - kieszeń z wyjmowaną karimatą do siedzenia
wysokość komina: 20 cm
boczne paski kompresyjne: tak
wyjście H2O: tak
profilowane szelki: tak
uchwyt na kije trekkingowe: tak
zamki YKK : tak
klamry YKK: tak
marka: Deuter

Komentarze

Brak komentarzy

Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.