Blog lowell79


Plecak turystyczny Trine 55 Hi-Tec

Plecak turystyczny Trine 55 Hi-Tec

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki turystyczne

Według plebiscytu Laur Konsumenta 2012, organizowanego przez Grupę Media Partner a także redakcję Przeglądu Gospodarczego, Hi-Tec pozostał najbardziej popularną w naszym kraju marką w kategorii odzież i sprzęt turystyczny, zdobywając tym samym Złote Godło Lauru Konsumenta.

Nagroda przyznawana jest w oparciu o badania popularności produktów i usług na polskim rynku.


Plecak sportowy Pioneer Backpack 27 Puma

Plecak sportowy Pioneer Backpack 27 Puma

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Sportowy plecak Pioneer Backpack 27 Puma

Techniczne dane: Materiał: sto procent poliester Rozmiary: 43 x 29 x 21 cm
(wys. x szer. x gł.) Pojemność: 27 L Zewnętrzne kieszenie:
- główna komora
- frontowa kieszeń Kieszenie wewnętrzne:
- rozległa przegroda w komorze centralnej Zamek dwukierunkowy komory centralnej Wiodący W Jednym Kierunku, kryty zamek kieszeni z przodu Pogrubiona tylka ścianka Profilowane szelki z delikatnym wypełnieniem Wzmocnienie dna Puma DuraBase Uchwyt do noszenia Detale odblaskowe Waga: 320 g

Wielozadaniowy sportowy plecak do intensywnego, codzinnego używania. Pioneer Puma znajdzie zastosowanie jako szkolny plecak, plecak do pracy, plecak na krótkie wędrówki jak również do przenoszenia wyposażenia sportowego. W komorze centralnej mieści się materiałowa kieszeń, która może być wykorzystane do transportowania laptopa, oprócz tego komorę centralną wspomaga rozległa frontowa kieszeń.

Komfort noszenia obciążonego plecaka gwarantuje pogrubiona tylka ścianka jak również mocno wyprofilowane szelki. Plecak Pioneer Puma charakteryzuje się odporną budową, najwybitniej narażone na zużywanie obszary pozostały chronione odpornym mechanicznie materiałem Puma DuraBase.


Plecak trekkingowy Begard 25 Fjord Nansen

Plecak trekkingowy Begard 25 Fjord Nansen

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki trekkingowe

Materiał: sto procent poliester Honey RipStop Rozmiary: 47 x 30 x 18 cm Pojemność: 25 L Waga: 1000 g Zewnętrzne kieszenie:
- główna komora
- frontowa kieszeń z organizerem
- przednia kieszeń
- 2 boczne kieszenie z siateczki Kieszenie wewnętrzne:
- kieszeń camelbag
- 4 kieszenie i 2 przegrody organizera Karabińczyk mocujący w kieszeni z przodu Usztywniona tylna ścianka Na tylnej ściance 2 panele pokryte siateczką Profilowane szelki Pasek piersiowy Boczne paski kompresyjne Na frontowej ściance listwa z pętlami mocującymi Klamry Duraflex Kryte zamki YKK

Plecak przeznaczony do trekkingu Begard Fjord Nansen o solidnej budowie i praktycznych technologii upraszczających wędrówkę z podstawowy wyposażeniem jak również drobnym bagażem. Komfortowy w noszeniu, ciężar rozkłada równomiernie obciążenia.

Plecak Begard Fjord Nansen zawiera obszerną komorę podstawową wspomaganą funkcjonalnymi kieszeniami. Po spakowaniu regulujesz korpus plecaka paskami kompresyjnymi, które mogą też służyć jako pasy mocujące trekkingowe kije.

Fjord Nansen Begard jest trwały i wytrzymały na duże używanie. Plecak wykorzystuje idealne klamry Duraflex jak również niezawodne zamki marki YKK.

Duraflex to klamry wytworzone wspaniałej jakości komponentów, zrobione z nylonu. Pozwolą na szybką manipulację szelkami i akcesoriami nawet w ciężkich warunkach klimatycznych.

Zamki YKK to tekstylne zamknięcia najlepszej jakości. Cechują się pomysłowymi rozwiązaniami jak również perfekcją wykonania. Są odporne na rozerwania, obciążenia i korozje. YKK to emblemat efektywności działania i dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

RipStop - technika wzmacniania materiału przez dodanie w takich samych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Materiał tego gatunku swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Należycie zapobiega rozdzieraniu się materiału.


Plecak turystyczny Jafran 85 Hi-Tec

Plecak turystyczny Jafran 85 Hi-Tec

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki turystyczne

Turystyczny plecak Jafran 85 Hi-Tec

Techniczne dane: Materiał: sto procent poliester Rozmiary (bez komina): 72 x 30 x 22 cm
(wys. x szer. x gł.) Wysokość komina: 18 cm Całkowita wysokość plecaka: ok. 90 cm Pojemność: 85 L Główna komora dzielona przegrodą materiałową
- przegroda zapinana na zamek
- alternatywa wydzielenia odrębnej kieszeni dolne
- dostęp do komory z góry i z dołu Zewnętrzne kieszenie:
- 2 kieszenie frontowe z pionowymi zamkami
- 2 boczne kieszenie z pionowymi zamkami
- 2 dolne boczne kieszenie
- 2 boczne kiszenie siatkowe
- kieszeń na klapie zamykającej
- kieszeń na dnie Kieszenie wewnętrzne:
- głęboka kieszeń w komorze centralnej
- kieszeń siatkowa pod klapą zamykającą Główna komora zamykana kominem i osłonięta klapą
- klapa zapinana paskami z klamrami
- w kominie dolny i górny ściągacz sznurkowy Regulowany nośny system
- prosta i precyzyjna regulacja wysokości
- budowa gwarantująca efektywną wentylację
- ergonomia i trwałość Profilowane, rozległe szelki podszyte siateczką Pasek piersiowy z możliwością regulacji wysokości położenia Biodrowy pas z szerokimi panelami bocznymi Boczne paski kompresyjne Paski mocujące na dnie Przeciwdeszczowy pokrowiec W komplecie apteczka (bez wyposażenia)
- rozmiary: 19 x 14 x 5 cm
- zamknięcie: zamek dwukierunkowy
- przegrody i kieszonki
- elastyczne uchwyty mocujące

Mający Dużą Pojemność turystyczny plecak Jafran Hi-Tec posiada obszerną komorą podstawową wspomaganą przez rozbudowany system kieszeni upraszczających funkcjonalne rozmieszczenie bagażu. Dla funkcjonalnego transportowania ciężkiego ładunku plecak zaopatrzony pozostał w regulowany nośny system umożliwiający wspaniałe dopasowanie do sylwetki jak również równomierne rozłożenie obciążenia.

Główna komora zamykana kominem i osłonięta klapą daje alternatywę wydzielenia dwóch niezależnych powierzchni ładunkowych - po zapięciu suwaka materiałowej przegrody powstaje obszerna kieszeń dolna. Dostęp do komory centralnej z dołu (przez kieszeń) i z góry (przez komin) pozwala prędko dotrzeć do potrzebnej rzeczy, bez potrzeby rozpakowywania całego plecaka.

Plecak Jafran Hi-Tec pozostał dbale stworzony z mocnego materiału. W najcięższych atmosferycznych warunkach zabezpieczenie przed wilgocią zagwarantuje przeciwdeszczowy pokrowiec przechowywany w kieszeni na dnie. Jaskrawy kolor pokrowca poprawia bezpieczeństwa wędrowania przy ograniczonej opadami i mgłą widoczności.

Do plecaka dołączona jest niewielkich rozmiarów apteczka z przegrodami, kieszonkami i uchwytami ułatwiającymi rozmieszczenie wyposażenia. Saszetka mocowana jest w komorze centralnej za wykorzystaniem karabinka. Umiejscowienie karabinka gwarantuje szybki dostęp do apteczki.


Plecak trekkingowy Peak 34 Salewa

Plecak trekkingowy Peak 34 Salewa

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki trekkingowe

Materiał:
- 70D x 160D Nylon
- 210D Nylon
- 420D Nylon Rozmiary: 67 x 30 x 23 cm
(wys. x szer. x gr.) Pojemność: 35 L Waga: 1450 g Kieszenie:
- dzielona komora dostępna od góry i z dołu
- przednia kieszeń
- kieszeń na pokrywie
- kieszeń w pokrywie
- głębokie boczne kieszenie
- kieszenie na panelach biodrowych
- kieszeń na bukłak Nośny system Air-Fit Zintegrowany panel usztywniający plecy Panele wentylacyjne z siatką dystansową na plecach Kompresyjne pasy Uchwyty zewnętrzne i pętle na sprzęt Profilowane szelki z delikatnym wypełnieniem podszyte mesh Pasek piersiowy z możliwością regulacji wysokości Pasek biodrowy Przeciwdeszczowy pokrowiec Uchwyt do noszenia/powieszenia Zamki YKK

Trekkingowy plecak Peak 34 Salewa

Niezastąpiony w turystycznych wyprawach

Za Każdym Razem gotowy, aby Ci towarzyszyć i niezawodny w czasie rekreacyjnych wycieczek pieszych, pokonywania trudniejszych szlaków i wymagających wędrówek. Peak to plecak Salewa, jakiego ergonomia i funkcjonalne rozwiązania zapewnią wygodę, wysoki poziom funkcjonalności i pakowność a także lekkość w czasie pokonywania turystycznych tras.

Praktyczna powierzchnię na ekwipunek

Przestronna komora z camelbagiem pozostaje dostępna od góry i dołu. Umieszczony w Środku separator zamykany zamkiem zapewnia jej podzielenie. Funkcjonalny system strategicznie rozmieszczonych kieszeni pozwala swobodnie rozmieścić swój ekwipunek i mieć do niego prosty dostęp. Uchwyty zewnętrzne na akcesoria i boczne pasy troczące umożliwią stabilnie przymocować sprzęt bez potrzeby wypełniania plecaka. W kieszeni na spodzie znajduje się pokrowiec zabezpieczający przed opadem deszczu.

Wygodę, dopasowanie i solidność

Struktura plecaka gwarantuje równomierne rozbijanie obciążenia. Ascent korzysta z nośnego systemu Air-Fit. Dzięki niemu plecak perfekcyjnie przylega a także dostarcza wygody i efektywnej wentylacji w czasie wędrówek. Pasek piersiowy i biodrowy z panelami bocznymi umożliwiają dopasowanie i poprawiają trwałość. Trwałe materiały i odpowiednie wykonanie zapewnią wytrzymałość i nie krótką żywotność. Air-Fit to nośny system pleców gwarantujący wygodę, prawidłowe przyleganie, trwałość i wentylację. Wkładka wewnętrzna usztywniająca i profilowany druciany stelaż utrzymują optymalny kształt tylnej ściany plecaka. Siatka dystansująca z miękkimi panelami meshowymi oddzielają ścianę tylną od pleców posiadacza. Wolna powierzchnię między nimi umożliwia swobodny przepływ powietrza i wentylację.

Zamki YKK to tekstylne zamknięcia bardzo bardzo dobrej klasy. Cechują się twórczymi rozwiązaniami i perfekcją wykonania. Są mocne na rozerwania, obciążenia i korozje.


Plecak trekkingowy Peuterey 32 Salewa

Plecak trekkingowy Peuterey 32 Salewa

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki trekkingowe

Materiał:
- 400Dx800D Nylon
- 210Dx210D Nylon Cordura? Rozmiary: 69 x 27 x 24 cm
(wys. x szer. x gr.) Pojemność: 32 l Waga: 1120 g Kieszenie:
- komora
- kieszeń na pokrywie
- podwieszana kieszeń w komorze
- kieszeń na bukłak Zamknięcie komina: ściągacz z blokadą + pasek z klamrą Odpinana pokrywa z możliwością regulacji wysokości Boczny zamek do bocznego dostępu do komory Laminowane zamki zewnętrzne Nośny system Contact-Fit Wyjmowany panel z aluminiowym stelażem usztywniający plecy Panele wentylacyjne na plecach Kompresyjne pasy System mocowania nart Uchwyty zewnętrzne i pętle na sprzęt Profilowane szelki z delikatnym wypełnieniem Pasek piersiowy z możliwością regulacji wysokości Gwizdek sygnalizacyjny Odpinany biodrowy pas z miękkimi panelami Uchwyt do noszenia/powieszenia Zamki YKK

Trekkingowy plecak Peuterey 32 Salewa

Wielozadaniowy plecak Salewa, który znajdzie zastosowanie w trekkingu, skitouringu i wspinaczce. Gwarantuje szybki i prosty dostęp do bagażu dzięki komorze dostępnej tradycyjnie od góry jak również z boku.

Obszerna komora zawiera camelbag i podwieszaną kieszeń na cenne drobiazgi. Jedyną kieszeń zewnętrzną umieszczoną na pokrywie zamyka podwójny laminowany zamek. Liczne uchwyty i pętle na akcesoria i boczne pasy troczące pozwalają na stabilnie przymocować akcesoria i sprzęt bez potrzeby wypełniania wnętrza. Alternatywa odpięcia komina i pasa biodrowego pozwala zredukować wagę jak również przystosować plecak do przeznaczenia.

Struktura i ergonomia gwarantują równomierne rozbijanie obciążenia. Dzięki nośnemu systemowi Contact-Fit, plecak doskonale przylega jak również dostarcza wygody i efektywnej wentylacji w każdych warunkach. Pasek piersiowy i biodrowy z panelami bocznymi umożliwiają dopasowanie i poprawiają trwałość. Trwałe materiały i odpowiednie wykonanie zapewniają mechaniczną wytrzymałość i nie krótką żywotność. Contact-Fit to nośny system pleców, który gwarantuje wysoki poziom wygody, swobodę poruszania się jak również optymalne dopasowanie i wentylację. Miękkie meshowe panele dbają o komfort i wyśmienite przyleganie, a powierzchnię między nimi pozwala zachować swobodny przepływ powietrza.

Budowa włókien i wyjątkowa metoda tkania materiału Cordura? gwarantują najlepszą odporność na zużycie w rezultacie tarcia i ścierania. Dzięki wykorzystaniu do wytwarzania materiałów jej włókien, powstają produkty, które scalają razem szczególną solidność z dobrym wyglądem, lekkością i miękkością. Zamki YKK to tekstylne zamknięcia bardzo bardzo dobrej klasy. Cechują się twórczymi rozwiązaniami i perfekcją wykonania. Są odporne na rozerwania, obciążenia i korozje.


Plecak wspinaczkowy Eiger 32 Marmot

Plecak wspinaczkowy Eiger 32 Marmot

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki turystyczne

Materiał:
- Pertex Endurance 300d 89% Nylon/11% Dyneema?
- 210d sto procent Nylon
- 420d HD sto procent Nylon Oxford Rozmiary: 60 x 32 x 18 cm
(wys. x szer. x dł.) Rozmiary tylnej ściany: 55 x 31 cm Pojemność: 32 L Waga: 800 g Kieszenie:
- komora
- kieszeń na pokrywie
- kieszeń wewnętrzna w pokrywie
- kieszenie znajdujące się po bokach
- camelbag Zamknięcie komina: rolowane zamknięcie z klamrą + ściągacz z blokadą Zintegrowany panel usztywniający plecy Wyjmowana aluminiowa listwa usztywniająca Pętle, szpejarki jak również uchwyty na sprzęt i akcesoria 2 pary pasów kompresyjnych Profilowane szelki z możliwością regulacji wysokości Uchwyty na szelkach Piersiowy pas z możliwością regulacji wysokości i gwizdkiem ratunkowym Biodrowy pas z miękkimi panelami Uchwyt do noszenia/powieszenia Detale odblaskowe Zamki YKK

Plecak wspinaczkowy Eiger 32 Marmot

Zaawansowany plecak Marmot bogato wyposażeniy w uchwyty, pętle i szpejarki na akceosoria i sprzęt. Nominalnie z przeznaczeniem do wspinaczki, wyśmienicie zdaje egzamin również jako turystyczny plecak. Przedłużany komun z wodoszczelnym rolowanymm zamknięciem jak również membrana Pertex Endurance zagwarantują ochronę bagażu przed ulewnym opadem deszczu i śniegiem. Dokładne stworzenie i trwałe materiały zagwarantują mechaniczną solidność i nie krótką żywotność.

Plecak jest zaopatrzony w obszerną komorę z camelbagiem, kieszenie w pokrywie i otwarte kieszenie znajdujące się po bokach. Usztywnione plecy z wyjmowaną aluminiową listwą wraz z anatomicznymi szelkami jak również pasem biodrowym i piersiowym umożliwią dokładne dopasowanie plecaka do własnych potrzeb iwarunków fizycznych. Ciężar ładunku rozłożony jest równomiernie, plecak bez wyjątku za każdym razem zostaje maksymalnie solidny zarówno w czasie długich wędrówek, a także wspinaczki. Pertex Endurance to membrana, która gwarantuje zabezpieczenie przed wodą, śniegiem i wiatrem.

Dyneema? to handlowa nazwa Polietylenu o ultrawysokiej masie cząsteczkowej (UHMPE). Jest materiałem używanym m.in. do wytwarzania pętli wspinaczkowych. Cechuje się bardzo wysokim stosunkiem wytrzymałości włókien do ich masy, dobrą odpornością na ścieranie i małą absorpcją wilgoci. Taśmy, paski, linki itp. wytworzone z Dyneemy są zdecydowanie bardziej rozciągliwe i znacznie bardziej mocne od swoich odpowiedników. Rip-Stop to technika wzmacniania materiału przez dodanie w takich samych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Materiał tego gatunku swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Należycie zapobiega rozdzieraniu się materiału. Zamki YKK to tekstylne zamknięcia bardzo bardzo dobrej klasy. Cechują się twórczymi rozwiązaniami i perfekcją wykonania. Są mocne na rozerwania, obciążenia i korozje. Historia marki Marmot sięga zaczątku lat 70-tych XX w., od kiedy to datuje się istnienie klubu o tej nazwie. Już w niedługim czasie nazwa klubu jest nazwą marki jak również synonimem produktów o najlepszej jakości. Zaczęło się od puchu ? kamizelki, kurtki, spiworów. Wdrażanie bardzo dobrej klasy produktów zaowocowało poszukiwaniem nowych technologii, co doprowadziło nader szybko do pracy z firmą W.L. Gore & Assoc., Inc. Od tego momentu marka jest marką rozpoznawaną w każdym zakątku świata ? obecnie Marmot posiada swoje przedstawicielstwa w 6 krajach, natomiast dystrybuowana jest już w kolejnych 21. Ale podstawowe zamierzenia marki nie zmieniły się ? wciąż chodzi o tworzenie najlepszej jakości profesjonalnych produktów.


Plecak wspinaczkowy Eiger 42 Marmot

Plecak wspinaczkowy Eiger 42 Marmot

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki turystyczne

Materiał:
- Pertex Endurance 300d 89% Nylon/11% Dyneema?
- 210d sto procent Nylon
- 420d HD sto procent Nylon Oxford Rozmiary: 68 x 32 x 18 cm
(wys. x szer. x dł.) Rozmiary tylnej ściany: 55 x 31 cm Pojemność: 42 L Waga: 1220 g Kieszenie:
- komora
- kieszeń na pokrywie
- kieszeń wewnętrzna w pokrywie
- kieszenie znajdujące się po bokach
- camelbag Zamknięcie komina: rolowane zamknięcie z klamrą + ściągacz z blokadą Zintegrowany panel usztywniający plecy Wyjmowana aluminiowa listwa usztywniająca Pętle, szpejarki jak również uchwyty na sprzęt i akcesoria 2 pary pasów kompresyjnych Profilowane szelki z możliwością regulacji wysokości Uchwyty na szelkach Piersiowy pas z możliwością regulacji wysokości i gwizdkiem ratunkowym Biodrowy pas z miękkimi panelami Uchwyt do noszenia/powieszenia Detale odblaskowe Zamki YKK

Plecak wspinaczkowy Eiger 42 Marmot

Zaawansowany plecak Marmot bogato wyposażeniy w uchwyty, pętle i szpejarki na akceosoria i sprzęt. Nominalnie z przeznaczeniem do wspinaczki, rewelacyjnie zdaje egzamin również jako turystyczny plecak. Przedłużany komun z wodoszczelnym rolowanymm zamknięciem jak również membrana Pertex Endurance zapewnią ochronę bagażu przed ulewnym opadem deszczu i śniegiem. Dokładne stworzenie i trwałe materiały zapewnią mechaniczną solidność i nie krótką żywotność.

Plecak jest zaopatrzony w obszerną komorę z camelbagiem, kieszenie w pokrywie i otwarte kieszenie znajdujące się po bokach. Usztywnione plecy z wyjmowaną aluminiową listwą wraz z anatomicznymi szelkami jak również pasem biodrowym i piersiowym pozwalają na dokładne dopasowanie plecaka do własnych potrzeb iwarunków fizycznych. Ciężar ładunku rozłożony jest równomiernie, plecak bez wyjątku za każdym razem zostaje maksymalnie trwały zarówno w czasie długich wędrówek, a także wspinaczki. Pertex Endurance to membrana, która gwarantuje zabezpieczenie przed wodą, śniegiem i wiatrem.

Dyneema? to handlowa nazwa Polietylenu o ultrawysokiej masie cząsteczkowej (UHMPE). Jest materiałem używanym m.in. do wytwarzania pętli wspinaczkowych. Cechuje się bardzo wysokim stosunkiem wytrzymałości włókien do ich masy, wysoką odpornością na ścieranie i małą absorpcją wilgoci. Taśmy, paski, linki itp. zrobione z Dyneemy są zdecydowanie bardziej rozciągliwe i znacznie bardziej mocne od swoich odpowiedników. Rip-Stop to technika wzmacniania materiału przez dodanie w takich samych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Materiał tego gatunku swobodnie można rozpoznać, biorąc pod uwagę wypukłą kratkę. Należycie zapobiega rozdzieraniu się materiału. Zamki YKK to tekstylne zamknięcia bardzo bardzo dobrej jakości. Cechują się twórczymi rozwiązaniami i perfekcją wykonania. Są mocne na rozerwania, obciążenia i korozje. Historia marki Marmot sięga zaczątku lat 70-tych XX w., od kiedy to datuje się istnienie klubu o tej nazwie. Już w niedługim czasie nazwa klubu została nazwą marki jak również synonimem produktów o najlepszej jakości. Zaczęło się od puchu ? kamizelki, kurtki, spiworów. Wdrażanie bardzo dobrej jakości produktów zaowocowało poszukiwaniem nowych technologii, co doprowadziło dosyć szybko do pracy z firmą W.L. Gore & Assoc., Inc. Od tego momentu marka została marką rozpoznawaną w każdym zakątku świata ? aktualnie Marmot posiada swoje przedstawicielstwa w 6 krajach, natomiast dystrybuowana jest już w kolejnych 21. Jednakże podstawowe zamierzenia marki nie zmieniły się ? wciąż chodzi o tworzenie najlepszej jakości profesjonalnych produktów.


Plecak sportowy Versatile Backpack 3S 20 Adidas

Plecak sportowy Versatile Backpack 3S 20 Adidas

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Materiał wierzchni: sto procent poliester Podszycie: sto procent polietylen Rozmiary: 42 x 33 x 15 cm
(wys. x szer. x gł.) Pojemność: 20 L Kieszenie:
- komora
- przednia kieszeń
- kieszeń A4 w komorze Pogrubione plecy i spód Regulowane szelki z delikatnym wypełnieniem Uchwyt do noszenia/powieszenia Kryte zamki wykończone uchwytami Podwójny zamek otwierający komorę W komplecie piórnik:
- rozmiary: 22 x 10 cm
- zapięcie: zamek Waga: 340 g

Szkolny plecak z piórnikiem BTS Check 18 Adidas

Funkcjonalny sportowy szkolny plecak Adidas z piórnikiem w komplecie. Obszerna komora z przegrodą wewnętrzną A4 jak również przednia kieszeń bez problemu pomieszczą podręczniki, zeszyty i akcesoria do szkoły.

Pogrubione plecy i regulowane szelki z delikatnym wypełnieniem pozwolą zachować komfort i lekkość noszenia. Wspomagają również równomiernie rozkładać obciążenie, czyli oszczędzać barki, kręgosłup i ramiona.


Plecak sportowy Versatile 3S 20 Adidas

Plecak sportowy Versatile 3S 20 Adidas

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Niewielkiej Wagi i plecak uniwersalny Adidas, który wyśmienicie znajdzie zastosowanie jako szkolny plecak i miejski plecak. Przestronna komora i praktyczna przednia kieszeń pozwolą bez problemu rozmieścić konieczne artykuły.

Plecak dla dzieci Bloom 8 Coleman

Plecak dla dzieci Bloom 8 Coleman

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Mało Ważący plecak dziecięcy Coleman. Wyśmienity na szkolne wycieczki i wakacje z rodzicami. Mało Ważący i ergonomiczny, z profilowanymi szelkami i pogrubionymi plecami dbającymi o plecy, ramiona i kręgosłup malucha.

Plecak miejski Walk-Holic 15 Coleman

Plecak miejski Walk-Holic 15 Coleman

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Plecak Coleman o prostej i lekkiej strukturze, który projektowano i tworzono z myślą, aby mógł być używany w wielu okolicznościach. Bardzo Dobrze znajdzie zastosowanie jako szkolny plecak, miejski plecak jak również na wycieczkach i podczas podróży.

Plecak wielofunkcyjny City-Zen 30 Coleman

Plecak wielofunkcyjny City-Zen 30 Coleman

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Wielozadaniowy plecak Coleman. Fantastycznie znajdzie zastosowanie w użytku codziennym, podczas podróży, na wycieczkach albo jako plecak do szkoły.

Plecak wielofunkcyjny Hayden Creek 40 Coleman

Plecak wielofunkcyjny Hayden Creek 40 Coleman

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Wielozadaniowy plecak Coleman. Świetnie znajdzie zastosowanie w użytku codziennym, podczas podróży, na wycieczkach albo jako plecak do szkoły.

Plecak miejski Magi-City 25 Coleman

Plecak miejski Magi-City 25 Coleman

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Wielozadaniowe wykorzystanie i praktyczna powierzchnię na ekwipunek

Plecak wielofunkcyjny Romsdal 30 C4L15.PCU004 4F

Plecak wielofunkcyjny Romsdal 30 C4L15.PCU004 4F

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Wielozadaniowy plecak 4F, jakiego obszerne zastosowanie umożliwia wygodne używanie każdego dnia, podczas podróży, na wycieczkach albo jako szkolny plecak.

Plecak sportowy BP Power II 20 Adidas

Plecak sportowy BP Power II 20 Adidas

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Wszechstronny dwukomorowy sportowy plecak Adidas. Wyśmienicie znajdzie zastosowanie jako szkolny plecak, plecak do użytku miejskiego i do innego zastosowania.

Plecak trekingowy Kompressor Verve 26 Marmot

Plecak trekingowy Kompressor Verve 26 Marmot

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki trekkingowe

Zaawansowany plecak Marmot, który bez problemu spełni wymagania wymagających pasjonatów gór. Niewielkiej wagi, anatomicznie ukształtowany i pakowny. Jak każda propozycja Marmot, plecak Kompressor Verve to własność, maksymalną wygodę i funkcjonalność a także rewelacyjna solidność.

Plecak wielofunkcyjny Marton 28 Hi-Tec

Plecak wielofunkcyjny Marton 28 Hi-Tec

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Scala w sobie ergonomię, lekkość i równocześnie pakowność oraz elementy plecaka przeznaczonego w góry i miejskiego. Nie Jest Ważne czy przez szlak, czy po chodniku - Marton Hi-Tec jest towarzyszemktorego niezastąpisz niezależnie od tego, jaką drogę wybierasz i dokąd idziesz.

Plecak trekkingowy Geranger 30 Fjord Nansen

Plecak trekkingowy Geranger 30 Fjord Nansen

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki trekkingowe

Trekkingowy plecak o bardzo uniwersalnym wykorzystaniu. Geranger 30 Fjord Nansen idealnie znajdzie zastosowanie w czasie turystycznych wycieczek a także w codziennym, intensywnym używaniu. Mocna budowa, wysokiej klasy klamry Duraflex Nulite Buckle a także zamki YKK gwarantują niezawodność i wytrzymałość.

Plecak turystyczny Alhambra V-Lite 65 Hi-Tec

Plecak turystyczny Alhambra V-Lite 65 Hi-Tec

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki Turystyczne

Plecak turystyczny do transportowania ekwipunku zabieranego na wyjazdy kilkudniowe. Dzięki w pełni regulowanemu systemowi nośnemu plecak Alhambra V-Lite Hi-Tec ułatwia przenoszenie ciężkiego ekwipunku, obciążenie rozkładane jest równomiernie i kierowane na biodra.

Plecak sportowy NGA 1.0 S 16 Adidas

Plecak sportowy NGA 1.0 S 16 Adidas

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Mało Ważący sportowy plecak do szkoły Adidas. Komora z wewnętrzną kieszenią mieszczącą format A4, przednia kieszeń jak również boczne - siatkowa i zamknięta bez problemu pomieszczą to, co przydatne do szkoły.

Plecak sportowy PCU008 Speed 22 Outhorn

Plecak sportowy PCU008 Speed 22 Outhorn

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki sportowe

Plecak Outhorn o wszechstronnym wykorzystaniu. Funkcjonalny i funkcjonalny - znajdzie zastosowanie jako szkolny plecak i do innego zastosowania. Dzięki materiałowi Duraton i RipStop z wplecioną specjalną wzmacniającą siatką wraz z mocnymi szwami plecak wykazuje ogromną wytrzymałość mechaniczną.

Plecak trekkingowy Rimo 30 Hi-Tec

Plecak trekkingowy Rimo 30 Hi-Tec

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki trekkingowe

Plecak Rimo 30 to fantastyczny wybór dla osób, które szukają wielofunkcyjnych rozwiązań. Znajdzie zastosowanie zarówno na turystycznych szlakach, a także przy codziennym, miejskim używaniu. Dzięki funkcjonalnym wymiarom i funkcjonalnemu programowi kieszeni gwarantuje wygodę używania w każdych warunkach.

Plecak wspinaczkowy Futura 28 Deuter

Plecak wspinaczkowy Futura 28 Deuter

Autor : lowell79 kategoria: Plecaki wspinaczkowe

Futura 28 Deuter to uniwersalny plecak, z jakim zdobędziesz wymagający górski szlak, pojeździsz na rowerze i zwiedzisz miasto. Dzięki nowoczesnemu programowi nośnemu plecak za każdym razem zostaje trwały, bardzo dobrze dopasowany do Twojej sylwetki.